7 najvtipnejších hlášok z knihy Otec a syn

Otec a syn obálka

Výchova detí je dôležitým poslaním každého rodiča. Kniha Otec a syn prináša skvelé rady a povzbudenia pre otcov, aby prevzali zodpovednosť za výchovu svojich chlapcov a boli prítomní v ich živote. Interakcia s deťmi prináša kopec zábavných situácií a práve na tie sme sa rozhodli zamerať. Tu je 7 najvtipnejších hlášok z knihy Otec a syn. Možno sa v nich spoznáte aj vy…

7. Prvá pomoc, keď fakt neviete, aký program vymyslieť

Otec a syn hláška 7

6. Dvaja pátrači 🙂

Otec a syn hláška 6

5. Aj vy ste si hovorili, že nebudete ako vaši rodičia?

Otec a syn hláška 5

4. Za túto životnú zručnosť vám bude vďačná polovica zemegule. Tá ženská…

Otec a syn hláška 4

3. Najdôležitejšie je niekde začať 🙂

Otec a syn hláška 3

2. Trpezlivosť…

Otec a syn hláška 2

1. Niektoré problémy sa dajú vyriešiť veľmi ľahko — a všetci budú spokojnejší.

Otec a syn hláška 1

Výchova je vážna vec, ale pristupovať k nej s pozitívnym naladením je úžasné. Originalitu týchto múdrych myšlienok a skúseností sme podporili aj grafickou podobu knihy. Pôvodné americké vydanie spred niekoľkých rokov bolo už vizuálne zastarané. Naším cieľom bolo vytvoriť zaujímavú knihu v rozumnej miere nákladov – použitím jednej farby okrem čiernej. Pri tvorbe dizajnu sme mysleli sme na tatinkov, tatov, otcov, mužov a podľa toho sme vybrali hlavné prvky dizajnu – farby a typy písma. Použili sme hrubé písmo, ktoré má evokovať silu a stabilitu otca. Ručne písané písmo je zasa odkazom na bežné situácie života, ktoré sa chlapec naučí s prehľadom zvládať s vedomím, že má pri sebe silného otca.

Otec a syn knihy

Knihu Otec a syn vydalo vydavateľstvo Ver.sk. Nadväzuje na skôr vydané úspešné tituly Mama a dcéra, Mama a syn a Otec a dcéra. Kúpite ju napríklad na Ver.sk.

Copy link
Powered by Social Snap