Značka a logo

Urobte dobrý dojem! Pomôžeme vašej značke na svet a predstavíme ju, ako treba.

Brand Michaela Králiková

Logo a slogan pre projekty tvorené s vášňou a kreativitou

Poznáte ju z relácií MasterChef či Teleráno. Pripravuje jedlá, no nie je kuchárka. Tvorí, bloguje, napísala knihu a uviedla na trh svoje produkty. Michaele Králikovej sme vytvorili logo a slogany na jej web.

Brand Grandis

Identita pre prémiovú poradenskú spoločnosť

Základom je dôveryhodnosť. Novej poradenskej spoločnosti s vysokými ambíciami Grandis Institute sme vytvorili logo a vizuálnu identitu.

Ideas Innovations - PRONEA

Názov a logo školy 22. storočia

Začalo to veľkou víziou. Škola, ktorá zmení celý región mala jasné kontúry, no zatiaľ nemala názov. Tak sme sa do toho pustili a vytvorili jej meno PRONEA. A pridali sme aj logo.

Brand Deliteria

Názov a identita online projektu pre milovníkov čítania

Pôžitok z čítania. To je cieľom online projektu, ktorému sme vytvorili názov a vizuálnu identitu. Komunita knihomoľov sa má na čo tešiť! Deliteria.sk príde čoskoro.

Ideas Innovations - SPACE::LAB

Kreatíva pre SPACE::LAB

Oddelenie kozmickej fyziky Ústavu experimentálnej fyziky SAV nám zverilo projekt, ktorí spája nadšencov vesmíru v Košiciach. Vytvorili sme mu logo, grafiku webu a natextovali posolstvá.

Logo Národnej konzultácie k eurofondom pre Ministerstvo investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie SR

Prvýkrát v slovenskej histórii mala verejnosť možnosť vyjadriť sa k budúcim eurofondom. Vytvorili sme k tomu logo a bannery.

Brand Macek

Macek z Malacek si ide lokálne

Redizajn grafickej identity pekárne začal poctivým štúdiom, ktorého výsledkom bolo nové logo a digitalizácia motívu z ľudového kroja.

Copy link
Powered by Social Snap